Tworzenie powierzchni brukowych

Nasza firma specjalizuje się również w usługach brukarskich, które stanowią jeden z filarów wykonywanych przez nas usług – zarówno na terenach prywatnych, jak i publicznych. Wykonywane przez nas prace cechują się zarówno niezwykle wysoką dbałością i jakością materiałów, jak i najwyższą starannością naszego Zespołu – dbamy, aby tworzone przez nas powierzchnie cechowały się najwyższą jakością wykonania i troski o szczegóły. Nasz Zespół przy każdej tego typu realizacji wykorzystuje swoje zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, wiedzę oraz wizję. Pomagamy każdemu Klientowi podjąć decyzje, które sprawią, że przydomowy bruk stanie się funkcjonalny, estetyczny oraz pasujący do bryły budynku. Tworząc projekt wykorzystujemy zdobyte w tym zakresie doświadczenie (które obejmuje dziesiątki niezawodnych i praktycznie niezniszczalnych powierzchni brukowych), nowoczesną technologię pozwalającą stworzyć precyzyjny i idealny układ oraz kontakty z licznymi firmami (co pozwala zredukować koszty). Nowoczesne maszyny nie tylko pozwolą stworzyć precyzyjny i idealny układ, ale również znacznie przyspieszą przebieg całej inwestycji. Do tworzenia planu inwestycji wykorzystujemy nowoczesne programy pozwalające dobrać idealne proporcje (co również umożliwi Państwu zobrazowanie powierzchni). Ponad to do stworzenia projektu wykorzystujemy nasze własne zdjęcia lotnicze, wykonane za pomocą należącego do naszej firmy dronu, które w najwyżej jakości i proporcji pozwalają stworzyć projekt, według którego nasz Zespół wykona powierzchnię brukową. Warto podkreślić – uważamy, że przy każdej tego typu inwestycji najlepsze jest połączenie wizji Klienta oraz wiedzy i doświadczenia naszego Zespołu – pozwoli to na stworzenie idealnej powierzchni brukowej. Naszym największym atutem jest nasz Zespół, który każde zlecenie wykonuje z pasją oraz z powołania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół specjalistów tworzenia powierzchni brukowych. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających zakres wiedzy dotyczący pracy z brukiem.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (14).jpg

Wykonanie projektu

Nasza firma charakteryzuje się największą dokładnością wykonywanych wycen, projektów oraz planów terenów zielonych, na których dokonujemy ogrodowej metamorfozy. Przed rozpoczęciem prac na terenie Państwa parceli  nasz zespół zbiera wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania projektu, który służyć będzie jako baza do stworzenia idealnej powierzchni brukowej, która będzie zgodna z indywidualnymi ustaleniami i pragnieniami klienta. Nasz zespół zbiera dane dotyczące gleby, położenia geologicznego działki, bryły budynku, preferencjach klienta oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą stworzyć idealny układ, który służyć będzie Państwu bezproblemowo, bez zniszczeń. Przy wykonaniu projektu niezwykle istotnym aspektem jest stworzenie projektu 1:1, dzięki czemu wykonana praca nie będzie różniła się od wcześniejszych ustaleń. Przy tym pomaga nam, wspomniany już wcześniej, dron wykonujący zdjęcia lotnicze Państwa parceli w celu stworzenia jak najdokładniejszego planu.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (10).jpg

Na co zwracamy uwagę

Tworzenie powierzchni rozpoczyna się od stworzenia, jak już zostało wspomniane, idealnie odwzorowującego Państwa parcelę projektu, który umożliwi naniesienie i zwizualizowanie powierzchni brukowej. Dzięki posiadanej przez nasz Zespół niezbędnej wiedzy jesteśmy w stanie nie tylko przygotować projekt, stworzyć niezwykle funkcjonalną powierzchnię, ale przede wszystkim jesteśmy w stanie doradzić Klientowi wybór najlepszych rozwiązań brukarskich. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, która poparta jest idealnie wykonanymi powierzchniami brukarskimi, pozwoli nam na bezproblemowe przejście przez wszystkie etapy tworzenia danej powierzchni na Państwa parceli. Dodatkowo zakupione specjalistyczne maszyny ogrodnicze pozwolą nam zminimalizować czynnik ludzki przy przedsięwzięciu i zredukować czas jego wykonania, zwiększając przy tym do maksimum estetyczność oraz jakość wykonanej pracy. Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem oraz wszelkimi wprowadzonymi zmianami. Ponad to niezwykle istotne dla nas jest to, aby każda powierzchnia, która została przez nas stworzona charakteryzowała się wysoką jakością, funkcjonalnością, bezproblemowością – aby była żywym reprezentantem Państwa domu oraz naszej firmy.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (5).jpg

Inwentaryzacja terenu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (32).jpg

Skontaktuj się z nami

534-478-484

biuro@ertaogrody.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny YouTube Ikona

© 2021 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE ERTAOGRODY.PL | PROJEKT I WYKONANIE: