top of page

Tworzenie tarasów

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu powierzchni tarasowych, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością, nowoczesnym wykonaniem oraz trwałością. Wykonywane przez nas prace cechują się zarówno niezwykle wysoką dbałością i jakością materiałów, jak i najwyższą starannością naszego Zespołu – dbamy, aby tworzone przez nas powierzchnie cechowały się najwyższą jakością wykonania i troski o szczegóły. Nasz Zespół przy każdej tego typu realizacji wykorzystuje swoje zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, wiedzę oraz wizję. Pomagamy każdemu Klientowi podjąć decyzje, które sprawią, że powierzchnia tarasowa stanie się funkcjonalna, estetyczna oraz pasująca do bryły budynku. Tworząc projekt wykorzystujemy zdobyte w tym zakresie doświadczenie (które obejmuje dziesiątki niezawodnych i praktycznie niezniszczalnych tarasów), nowoczesną technologię pozwalającą stworzyć precyzyjny i idealny układ oraz kontakty z licznymi firmami (co pozwala zredukować koszty). Nowoczesne maszyny nie tylko pozwolą stworzyć precyzyjny i idealny układ, ale również znacznie przyspieszą przebieg całej inwestycji. Dodatkowo maszyny te pozwalają na wykonanie tarasu z wielu materiałów (nie tylko z bruku) – wykonaliśmy już wiele niezwykle nowoczesnych i funkcjonalnych tarasów chociażby z drewna. Do tworzenia planu inwestycji wykorzystujemy nowoczesne programy pozwalające dobrać idealne proporcje (co również umożliwi Państwu zobrazowanie projektu). Warto podkreślić – uważamy, że przy każdej tego typu inwestycji najlepsze jest połączenie wizji Klienta oraz wiedzy i doświadczenia naszego Zespołu – pozwoli to na stworzenie idealnej powierzchni. Naszym największym atutem jest nasz Zespół, który każde zlecenie wykonuje z pasją oraz z powołania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół specjalistów tworzenia tarasów. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających zakres wiedzy dotyczący pracy z brukiem.

20210617_180004.jpg

Wykonanie projektu

Nasza firma charakteryzuje się największą dokładnością wykonywanych wycen, projektów oraz planów terenów zielonych, na których dokonujemy ogrodowej metamorfozy. Przed rozpoczęciem prac na terenie Państwa parceli  nasz zespół zbiera wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania projektu, który służyć będzie jako baza do stworzenia idealnej powierzchni tarasowej, która będzie zgodna z indywidualnymi ustaleniami i pragnieniami klienta. Nasz zespół zbiera dane dotyczące gleby, położenia geologicznego działki, bryły budynku, preferencjach klienta oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą stworzyć idealny układ, który służyć będzie Państwu bezproblemowo, bez zniszczeń. Przy wykonaniu projektu niezwykle istotnym aspektem jest stworzenie projektu 1:1, dzięki czemu wykonana praca nie będzie różniła się od wcześniejszych ustaleń. Przy tym pomaga nam, dron wykonujący zdjęcia lotnicze Państwa parceli w celu stworzenia jak najdokładniejszego planu.

20210607_102339.jpg

Przebieg tworzenia powierzchni

Tworzenie powierzchni rozpoczyna się od stworzenia, jak już zostało wspomniane, idealnie odwzorowującego Państwa parcelę projektu, który umożliwi naniesienie i zwizualizowanie powierzchni tarasowej. Dzięki posiadanej przez nasz Zespół niezbędnej wiedzy jesteśmy w stanie nie tylko przygotować projekt, stworzyć niezwykle funkcjonalną powierzchnię, ale przede wszystkim jesteśmy w stanie doradzić Klientowi wybór najlepszych rozwiązań. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, która poparta jest idealnie wykonanymi powierzchniami brukarskimi, pozwoli nam na bezproblemowe przejście przez wszystkie etapy tworzenia danej powierzchni na Państwa parceli. Dodatkowo zakupione specjalistyczne maszyny ogrodnicze pozwolą nam zminimalizować czynnik ludzki przy przedsięwzięciu i zredukować czas jego wykonania, zwiększając przy tym do maksimum estetyczność oraz jakość wykonanej pracy. Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem oraz wszelkimi wprowadzonymi zmianami. Ponad to niezwykle istotne dla nas jest to, aby każda powierzchnia, która została przez nas stworzona charakteryzowała się wysoką jakością, funkcjonalnością, bezproblemowością – aby była żywym reprezentantem Państwa domu oraz naszej firmy.

ERTAOGRODY.PL TARAS (3).jpg

Inwentaryzacja terenu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (32).jpg
bottom of page