top of page

Systemy nawadniania ogrodów

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Nasza firma specjalizuje się w zakładaniu systemów nawadniania ogrodów i terenów zielonych o najwyżej dostępnej na rynku jakości. Uważamy, że elementarnym narzędziem, które nie tylko ułatwi troskę o Państwa parcelę, ale i również pozwoli się nią prawidłowo zająć jest właśnie system nawadniania trawy i roślin. Tworząc projekt owego systemu wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie (które obejmuje dziesiątki niezawodnie działających systemów), zdobywaną na licznych kursach wiedzę, nowoczesną technologię pozwalającą stworzyć precyzyjny układ nawadniania oraz kontakty z firmami magazynującymi niezbędne części (co pozwala zredukować koszty). Do tworzenia planu systemu nawadniania ogrodów wykorzystujemy nowoczesne programy pozwalające dobrać idealne proporcje (co również umożliwi Państwu zobrazowanie systemu) oraz najlepsze dysze nawadniające (tak, aby każdy metr kwadratowy Państwa działki był odpowiednio zaopatrzony w wodę). Ponad to do stworzenia projektu wykorzystujemy nasze własne zdjęcia lotnicze, wykonane za pomocą należącego do naszej firmy dronu, które w najwyżej jakości i proporcji pozwalają zaplanować rozłożenie rur i dysz systemu. Jednakże nieoceniona wiedza, bogata znajomość roślin (warunków ich przebywania, sadzenia i pielęgnowania oraz konieczności nawadniania) i nowoczesne maszyny ogrodnicze przyspieszające tworzenie systemu nawadniania to nie wszystko – naszym największym atutem jest nasz Zespół, który każde zlecenie wykonuje z pasją oraz z powołania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół specjalistów zakładania systemów nawadniania. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających zakres wiedzy dotyczący nawadniania ogrodów, czy zakładania systemów. Oddając ogród w nasze ręce, oddają państwo swoją ziemię najlepszym.

ERTAOGRODY.PL - NAWODNIENIE (12).jpg

Podejście do pielęgnacji

Nasza firma charakteryzuje się największą dokładnością wykonywanych wycen, projektów oraz planów terenów zielonych, na których dokonujemy ogrodowej metamorfozy. Przed rozpoczęciem prac na terenie Państwa parceli  nasz zespół zbiera wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania projektu, który służyć będzie jako baza do stworzenia odpowiednio funkcjonującego systemu nawadniania, który zgodny będzie z indywidualnymi ustaleniami i pragnieniami klienta.  Nasz Zespół zbiera dane dotyczące nasłonecznienia, jakości oraz mocy wody, o istniejącej już roślinności, położeniu geologicznym działki, bryły budynku, właściwościach chemicznych gleby, nawodnieniu, oświetleniu, preferencjach klienta oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą stworzyć bezproblemowy i praktycznie bezobsługowy system nawadniania przydomowej zieleni. Przy wykonaniu projektu niezwykle istotnym aspektem jest stworzenie projektu 1:1, dzięki czemu wykonana praca nie będzie różniła się od wcześniejszych ustaleń. Przy tym pomaga nam, wspomniany już wcześniej, dron wykonujący zdjęcia lotnicze Państwa parceli w celu stworzenia jak najdokładniejszego planu.

ERTAOGRODY.PL - NAWODNIENIE (53).jpg

Przebieg tworzenia systemu

Tworzenie systemu rozpoczyna się od stworzenia, jak już zostało wspomniane, idealnie odwzorowującego Państwa parcelę projektu, który umożliwi naniesienie i zwizualizowanie rozmieszczenia rur i dysz nawadniających. Dzięki niezbędnej do tworzenia takich systemów wiedzy, która wynika z wieloletniego doświadczenia, kursów poszerzających wiedzę na ten temat oraz odpowiedniego przygotowania się do realizacji (tworząc zamysł i konsultując go z Państwa wyobrażeniem) jesteśmy w stanie w krótkim okresie czasu od rozpoczęcia inwestycji oddać do użytkowania Państwu nowy system nawadniający. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, która poparta jest bezbłędnym funkcjonowaniem licznych systemów, pozwoli nam na bezproblemowe przejście przez wszystkie etapy tworzenia systemu nawadniającego. Dodatkowo zakupione specjalistyczne maszyny ogrodnicze pozwolą nam zminimalizować czynnik ludzki przy przedsięwzięciu i zredukować czas jego wykonania. Zwracamy również uwagę na to, aby stworzony przez nas system był praktyczny i przyszłościowy co pozwoli mu dostosować się do ewentualnych zmian zachodzących w przyszłości w Państwa ogrodzie. Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem oraz wszelkimi wprowadzonymi zmianami. Ponad to niezwykle istotne dla nas jest to, aby każdy system, który został przez nas stworzony charakteryzował się wysoką jakością, funkcjonalnością, bezproblemowością – aby był żywym reprezentantem Państwa domu oraz naszej firmy.

ERTAOGRODY.PL - NAWODNIENIE (8).jpg

Inwentaryzacja terenu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

ERTAOGRODY.PL - NAWODNIENIE (48).jpg
bottom of page