top of page

Odprowadzanie wody deszczowej

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Nasza firma specjalizuje się również w instalowaniu systemów odwadniania. W naszych czasach niezwykle ważnym aspektem jest troska o środowisko – nasza firma wychodzi ekologii naprzeciw. Dodatkowym aspektem zachęcającym do stworzenia przydomowego systemu odwadniania nie jest jedynie ekologia, ale również korzyści wynikające z jego instalacji. System odwadniania, który został zamontowany przez nasz Zespół, charakteryzuje się brakiem jakichkolwiek problemów, które mogą wyjść na jaw po latach użytkowania. Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu i zdobyta wiedza sprawiają, że inwestycja w system odwadniania może stać się najlepszą inwestycją. Specjalistyczne maszyny wykorzystywane przez nasz Zespół, połączone z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, pozwalają na płynne i bezproblemowe przejście przez inwestycję instalacji owego systemu (,która zakończyć się może nawet do kilku dni). Nowoczesne maszyny nie tylko pozwolą na precyzyjną i dokładną instalację, ale również znacznie przyspieszają przebieg całej inwestycji. Gwarantujemy trwałość i bezproblemowość instalacji systemu odwadniania przez nas zamontowanego. Wykonywane przez nas prace cechują się zarówno niezwykle wysoką dbałością i jakością materiałów, jak i najwyższą starannością naszego Zespołu – dbamy, aby tworzone przez nas systemy cechowały się najwyższą jakością wykonania i troski o szczegóły. Nasz Zespół przy każdej tego typu realizacji wykorzystuje swoje zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz wiedzę. Pomagamy każdemu Klientowi podjąć decyzje, które sprawią, że w przyszłości Klient nie będzie musiał martwić się o problemy związane z systemem odwadniania.  Naszym największym atutem jest nasz Zespół, który każde zlecenie wykonuje z pasją oraz z powołania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół specjalistów tworzenia ogrodzeń. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających zakres wiedzy dotyczący pracy przy instalacji systemów odwadniania.  

20211210_124148.jpg

Przebieg instalacji systemu

Instalacja systemy odwadniania rozpoczyna się od stworzenia idealnie odwzorowującego Państwa parcelę projektu, który umożliwi naniesienie na projekt rur i wybranie najlepszego miejsca na system odwadniania. Dzięki posiadanej przez nasz Zespół niezbędnej wiedzy jesteśmy w stanie nie tylko przygotować projekt, zainstalować oczyszczalnię o niezwykle wysokiej jakości, ale przede wszystkim jesteśmy w stanie doradzić Klientowi wybór najlepszych rozwiązań. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, która poparta jest idealnie wykonanymi systemami odwadniającymi, pozwoli nam na bezproblemowe przejście przez wszystkie etapy tworzenia danej powierzchni na Państwa parceli. Dodatkowo zakupione specjalistyczne maszyny ogrodnicze pozwolą nam zminimalizować czynnik ludzki przy przedsięwzięciu i zredukować czas jego wykonania, zwiększając przy tym do maksimum estetyczność oraz jakość wykonanej pracy. Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem. Przed przystąpieniem do instalacji nasz zespół zbiera dane dotyczące gleby, położenia geologicznego działki, bryły budynku, preferencjach klienta oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą bezproblemowo zainstalować idealnie działający system odwadniania, która służyć będzie Państwu bezproblemowo. Przy wykonaniu projektu niezwykle istotnym aspektem jest stworzenie projektu 1:1, dzięki czemu wykonana praca nie będzie różniła się od wcześniejszych ustaleń. Przy tym pomaga nam, dron wykonujący zdjęcia lotnicze Państwa parceli w celu stworzenia jak najdokładniejszego planu.

ERTAOGRODY.PL - ODWODNIENIE (2).jpg

Inwentaryzacja terenu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

DJI_0691.JPG
bottom of page