top of page

Stawianie ogrodzeń/płotów

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu estetycznych, trwałych i idealnie pasujących do Państwa parceli ogrodzeń. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala naszemu Zespołowi na stworzenie idealnie wyglądającego i trwałego ogrodzenia. Specjalistyczne maszyny wykorzystywane przez nasz Zespół pozwalają na tworzenie ogrodzeń z wielu materiałów – nie tylko drewna, ale i również innych specjalistycznych materiałów. Nowoczesne maszyny nie tylko pozwolą stworzyć precyzyjny i idealny układ, ale również znacznie przyspieszą przebieg całej inwestycji. Nasza firma wykona każdy projekt ogrodzenia, jaki sobie Państwo wymarzą. Gwarantujemy nowoczesność i trwałość wykonania.  Wykonywane przez nas prace cechują się zarówno niezwykle wysoką dbałością i jakością materiałów, jak i najwyższą starannością naszego Zespołu – dbamy, aby tworzone przez nas ogrodzenia cechowały się najwyższą jakością wykonania i troski o szczegóły. Nasz Zespół przy każdej tego typu realizacji wykorzystuje swoje zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, wiedzę oraz wizję. Pomagamy każdemu Klientowi podjąć decyzje, które sprawią, że ogrodzenie będzie idealnie wkomponowane w bryłę budynku oraz w całokształt parceli. Tworząc projekt wykorzystujemy zdobyte w tym zakresie doświadczenie (które obejmuje dziesiątki niezawodnych i praktycznie niezniszczalnych ogrodzeń), nowoczesną technologię pozwalającą stworzyć precyzyjny i idealny układ oraz kontakty z licznymi firmami (co pozwala zredukować koszty). Warto podkreślić – uważamy, że przy każdej tego typu inwestycji najlepsze jest połączenie wizji Klienta oraz wiedzy i doświadczenia naszego Zespołu – pozwoli to na stworzenie idealnego ogrodzenia. Naszym największym atutem jest nasz Zespół, który każde zlecenie wykonuje z pasją oraz z powołania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół specjalistów tworzenia ogrodzeń. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających zakres wiedzy dotyczący pracy przy tworzeniu ogrodzeń.  

ERTAOGRODY.PL - OGRODZENIE (13).jpg

Wykonanie projektu

Nasza firma charakteryzuje się największą dokładnością wykonywanych wycen, projektów oraz planów terenów zielonych, na których dokonujemy ogrodowej metamorfozy. Przed rozpoczęciem prac na terenie Państwa parceli  nasz zespół zbiera wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania projektu, który służyć będzie jako baza do stworzenia idealnego ogrodzenia, które będzie zgodne z indywidualnymi ustaleniami i pragnieniami klienta. Nasz zespół zbiera dane dotyczące gleby, położenia geologicznego działki, bryły budynku, preferencjach klienta oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą stworzyć idealny układ, który służyć będzie Państwu bezproblemowo, bez zniszczeń. Przy wykonaniu projektu niezwykle istotnym aspektem jest stworzenie projektu 1:1, dzięki czemu wykonana praca nie będzie różniła się od wcześniejszych ustaleń. Przy tym pomaga nam, dron wykonujący zdjęcia lotnicze Państwa parceli w celu stworzenia jak najdokładniejszego planu.

ERTAOGRODY.PL - OGRODZENIE (3).jpg

Przebieg tworzenia ogrodzeń

Tworzenie ogrodzenia rozpoczyna się od stworzenia, jak już zostało wspomniane, idealnie odwzorowującego Państwa parcelę projektu, który umożliwi naniesienie i zwizualizowanie ogrodzenia. Dzięki posiadanej przez nasz Zespół niezbędnej wiedzy jesteśmy w stanie nie tylko przygotować projekt, stworzyć ogrodzenie o niezwykle wysokiej jakości, ale przede wszystkim jesteśmy w stanie doradzić Klientowi wybór najlepszych rozwiązań. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, która poparta jest idealnie wykonanymi ogrodzeniami, pozwoli nam na bezproblemowe przejście przez wszystkie etapy tworzenia danej powierzchni na Państwa parceli. Dodatkowo zakupione specjalistyczne maszyny ogrodnicze pozwolą nam zminimalizować czynnik ludzki przy przedsięwzięciu i zredukować czas jego wykonania, zwiększając przy tym do maksimum estetyczność oraz jakość wykonanej pracy. Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem.

ERTAOGRODY.PL - OGRODZENIE (10).jpg

Inwentaryzacja terenu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (32).jpg
bottom of page