top of page

Projektowanie i zakładanie ogrodów

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Nasza firma specjalizuje się projektowaniem oraz wykonywaniem ogrodów, na terenach prywatnych i publicznych, o najwyższej możliwej jakości. Tworząc projekt wymarzonego ogrodu dla naszego Klienta łączymy naszą wiedzę w zakresie ogrodnictwa, kreatywność oraz nowoczesne technologie, które pozwalają w jak najdokładniejszy sposób zaprezentować ogród po naszej metamorfozie. Do tworzenia planów terenów zielonych wykorzystujemy nowoczesne programy graficzne oraz nasze własne zdjęcia lotnicze, wykonane za pomocą należącego do naszej firmy dronu, które pozwalają odwzorować przyszły ogród marzeń 1:1. Jednakże nieoceniona wiedza, bogata znajomość roślin (warunków ich przebywania, sadzenia i pielęgnowania), nowoczesne maszyny ogrodnicze to nie wszystko – naszym największym atutem jest nasz Zespół, który każde zlecenie wykonuje z pasją oraz z powołania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół wizjonerów krajobrazu, którzy przy współpracy z Państwem zadbają o to, aby każdy metr kwadratowy stworzonego przez naszą firmę krajobrazu był materializacją Państwa marzeń. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających spektrum postrzegania zieleni. Oddając ogród w nasze ręce, oddają państwo swoją ziemię najlepszym. 

20211013_184549.jpg

Wykonanie projektu

Nasza firma charakteryzuje się największą dokładnością wykonywanych wycen, projektów oraz planów terenów zielonych, na których dokonujemy ogrodowej metamorfozy. Przed rozpoczęciem prac na terenie Państwa przyszłego ogrodu nasz zespół zbiera wszelkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania projektu, który służyć będzie jako baza do stworzenia miejsca zgodnego z indywidualnymi ustaleniami i pragnieniami klienta. Nasz Zespół zbiera dane dotyczące nasłonecznienia, jakości oraz mocy wody (jeżeli tworzone są systemy nawadniania), o istniejącej już roślinności, położeniu geologicznym działki, bryle budynku, właściwościach chemicznych gleby, nawodnieniu, oświetleniu, preferencjach klienta oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą stworzyć bezproblemowy i praktycznie bezobsługowy ogród marzeń.

1x.jpg

Na co zwracamy uwagę

Dzięki niezbędnej do wykonania ogrodu wiedzy wynikającej z wieloletniego doświadczenia, kursów oraz odpowiedniego przygotowania projektu jesteśmy w stanie nie tylko sporządzić zamysł i rozplanować roślinność, ale i również wziąć pod uwagę wiele czynników, które w przyszłości będą mogły mieć znaczy wpływ na rozwój i funkcjonalność Państwa parceli. Zwracamy uwagę na to, aby Państwa ogród stanowił bezpieczną ostoję, która przez wiele lat świecić będzie swoją świetnością. Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem oraz wszelkimi wprowadzonymi zmianami. Ponad to niezwykle istotne dla nas jest to, aby każdy teren zielony, który został przez nas stworzony charakteryzował się wysoką jakością, funkcjonalnością, bezproblemowością – aby był żywym reprezentantem Państwa domu oraz naszej firmy. 

ERTAOGRODY.PL TRAWA (24).jpg

Wykonanie projektu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

ERTAOGRODY.PL - KOSTKA (32).jpg
bottom of page