top of page

Roboty koszące AL-KO

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Nasza firma specjalizuje się również w instalacji oraz serwisach robotów koszących AL-KO. Roboty koszące AL.-KO pozwalają w najlepszy możliwy sposób zadbać o Państwa trawnik. Są one idealnym kompanem, przy codziennej pielęgnacji trawnika i całego terenu zielonego. Sprawią one, że zapomną Państwo czym jest koszenie trawnika. Zachęcamy do zapoznana się ze specyfikacjami tych robotów poniżej. Nasza firma współpracuje z akredytowanym salonem sprzedaży robotów koszących co zapewnia Państwu gwarancję najniższych cen oraz odpowiednie przeszkolenie naszego Zespołu, który założyć już liczne systemy automatycznego koszenia.

ERTAOGRODY.PL - ROBOT ALKO (3).jpg

O robotach AL-KO

Cicho, pewnie i delikatnie, tak pracuje robot do koszenia trawy Robolinho® . Dzięki niemu możesz poświęcić się swojej pasji zamiast spędzać czas na wykonywaniu podstawowego zabiegu pielęgnacyjnego trawnika. Specjalnie opracowane przez AL-KO rozwiązanie podwójnego noża DCS (Double-Cut-System) sprawia iż trawa jest idealnie przycięta, a spadające mikro-źdźbła zasilają glebę jako biologiczny nawóz. Roboty Robolinho® koszą trawnik nie tylko całkowicie automatycznie i bezpiecznie – wyróżniają się także swoją cichą pracą i płynnym poruszaniem się po zakamarkach każdego ogrodu. Roboty AL-KO w niezależnych testach zajmują miejsca na podium, co potwierdza ich wyjątkową jakość.

ERTAOGRODY.PL TRAWA (9).jpg

Instalacja

Nasz Zespół przeszedł wszelkie niezbędne szkolenia do montażu, obsługi i serwisu robotów koszących AL-KO, co zapewni Państwu największy komfort korzystania z urządzeń przyszłości. Informujemy również, że nawiązaliśmy współpracę z certyfikowanym dystrybutorem robotów koszących, dzięki czemu po pierwsze zapewniamy gwarancję, a po drugie 100% gwarancję oryginalności sprzętu. 

ERTAOGRODY.PL - ROBOT ALKO (2).jpg
2.JPG
ERTAOGRODY.PL TRAWA (33).jpg
bottom of page