top of page

Usługi pielęgnacyjne ogrodów

SketchupLogo.png
ef2341240d5d5b842f79ef0493d6b0e2.png
942bfc26f0def351bb00972eca174ddb_edited.

Poza zakładaniem i projektowaniem ogrodów nasza firma specjalizuje się również w usługach pielęgnacyjnych ogrodów i terenów zielonych, zarówno prywatnych i publicznych. Usługa ta nie jest zarezerwowana jedynie dla Klientów, których ogród został stworzony przez nasz Zespół, ale dotyczy każdego, kto pragnie odświeżyć, poprawić i zregenerować wizerunek swojej ‘zielonej przystani’. Pielęgnacja ogrodu wykonana przez nasz Zespół sprawia, że teren zielony przed i po naszej pracy staje się zupełnie innym, odmienionym miejscem. Zakres naszych usług to nie tylko przycinanie, koszenie, wymienianie roślin, wycinanie i inne tego typu prace, ale to również – wypływająca z naszej nieocenionej wiedzy i bogatej znajomości roślin (warunków ich przebywania, sadzenia i pielęgnowania) – doradztwo w zakresie pielęgnacji, zasadzeń i użytkowania. ERTAogrody.pl to ludzie, którzy tworzą wykwalifikowany zespół wizjonerów krajobrazu, którzy przy współpracy z Państwem zadbają o to, aby każdy metr kwadratowy ogrodu, który przechodzi naszą pielęgnacyjną metamorfozę, stał się najlepszą wersją siebie. Każdy członek naszego Zespołu może pochwalić się nie tylko pasją, kreatywnością, czy wiedzą, ale również udziałem w licznych kursach poszerzających spektrum postrzegania zieleni, co w konsekwencji pozwala dokonać w należyty sposób zabiegi pielęgnacyjne. Oddając ogród w nasze ręce, oddają państwo swoją ziemię najlepszym.

6.jpg

Podejście do pielęgnacji

Nasza firma od zawsze charakteryzuje się największą dokładnością wykonywanych projektów oraz planów terenów zielonych zgodnie z życzeniem klienta – tak jest również i w tym przypadku. Przed rozpoczęciem prac na terenie Państwa przyszłego ogrodu nasz zespół zbiera wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą w prawidłowy sposób zatroszczyć się o Państwa zieleń. Dodatkowo przed przystąpieniem do prac pielęgnacyjnych nasz Zespół konsultuje wizję przemian z Państwa pragnieniami, wizjami i indywidualnymi życzeniami klienta.  Nasz Zespół zbiera dane dotyczące nasłonecznienia, o istniejącej już roślinność, położeniu geologicznym działki, bryle budynku, właściwości chemicznych gleby, nawodnieniu oraz innych niezbędnych parametrach, które pozwolą zatroszczyć się o Państwa ogród. W tym wszystkim pomagają nam specjalistyczne maszyny pielęgnacyjne, które nie tylko zadbają o estetyczny wygląd roślin, ale i również pozwolą zwiększyć tempo wykonywanych na Państwa parceli prac.

0-ser.jpg

Na co zwracamy uwagę

Dzięki niezbędnej do pielęgnacji ogrodu wiedzy wynikającej z wieloletniego doświadczenia, kursów oraz odpowiedniego przygotowania się do realizacji (tworząc zamysł i konsultując go z Państwa wyobrażeniem) jesteśmy w stanie z najbardziej zaniedbanego terenu zielonego stworzyć praktycznie nowy, odświeżony i pięknie reprezentujący się ogród. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwoli nam rozplanować roślinność, ale i również wziąć pod uwagę wiele czynników, które w przyszłości będą mogły mieć znaczy wpływ na rozwój i funkcjonalność Państwa parceli. Zwracamy uwagę na to, aby Państwa ogród stanowił bezpieczną ostoję, która przez wiele lat świecić będzie swoją świetnością.  Nasz Zespół jest niezwykle elastyczny, a uwagę zwracamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta i zgodność wykonanej pracy z początkowym projektem oraz wszelkimi wprowadzonymi zmianami. Ponad to niezwykle istotne dla nas jest to, aby każdy teren zielony, który został przez nas stworzony charakteryzował się wysoką jakością, funkcjonalnością, bezproblemowością – aby był żywym reprezentantem Państwa domu oraz naszej firmy.

20200319_113621.jpg

Inwentaryzacja terenu

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek realizacji nasz Zespół przeprowadza tzw. inwentaryzację terenu z poziomu lotniczego - za pomocą zakupionego w tym celu dronu należącego do firmy. Inwentaryzacja terenu ma na celu: dokładne zwymiarowanie działki, poznania różnić wartości wysokości danej parceli. Dane te pozwalają przygotować niezwykle dokładny oraz praktyczny model inwestycji, który przekłada się na wykonanie, funkcjonalność oraz trwałość naszych usług.

Jednym zdaniem - widzimy więcej niż inni.

ERTA - CIĘCIE  (8).jpg
bottom of page